ESKA ALÜMİNYUM

Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek
daha kaliteli hizmet sunmaya çalışan Eska,
her geçen gün hizmet ve ürün kalitesini artırmaya devam ediyor.


20 yılı aşkın tecrübemiz ile 2015 yılında “Ömür boyu kalite ve estetik” sloganı ile ticaret hayatına başlayan Eska Alüminyum, müşteri talepleri üzerine her geçen gün  yatırımlarını artırarak büyüme yoluna girmiştir. “Şirketlerin başarılı olmaları, ancak insan emeğinin ve teknolojinin doğru yerlerde değerlendirilmesiyle mümkün olabilir” görüşünü ilke edinen Eska Alüminyum, kaliteden ödün vermeden prensipli çalışması ve yenilikçi vizyonuyla hızla büyüyerek yoluna devam etmektedir.

Yeniliğe açık şirket kültürü, çağdaş, global anlayışı, güçlü teknik kadrosu, Avrupa standartlarındaki imalat, montaj ve teknik donanımı ile hizmet verdiği, tüm alanlarda kaliteyi ve müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Üretimde hata payını sıfıra indiren son teknoloji makinalar, nitelikli iş gücüyle birleştirerek kusursuz üretim sağlamaktadır. Faaliyet gösterdiği tüm projelerde projelendirme, imalat ve montaja kadar hizmet veren Eska Alüminyum  kurulduğu günden bugüne modern, mimari, estetik, fonksiyonel yapılar tasarlamaya devam etmektedir. 

Her projede koşulsuz müşteri memnuniyeti, kaliteli işçilik ve zamanında teslim firmamızın temel ilkesidir. Bu ilke doğrultusunda Kalite, güven, rekabet üstünlüğü, çevreye saygılı, şehrin dokusuyla uyumlu projeleri geleceğe taşımaktadır.